Hakkımızda

Oğuz Makina olarak 1995 yılında başladığımız ticari hayatımızda ilk günkü heyecanımızla devam etmekteyiz. Kazançlarımızı yatırıma dönüştürerek üretim kapasitemizi devamlı olarak büyütmekteyiz. 2022 yılında 9.000 m²'lik alanda kurduğumuz üretim tesisimiz ile sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Plastik Geri Dönüşüm tesislerinde kullanılan makinelerin tamamını kendi bünyemizde üretme kabiliyetine sahip ender üreticilerden biri olmanın verdiği gururla,her geçen gün daha yenilikçi,daha yüksek verimli ve çevre dostu makinalar üretmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.Maksimum verim ve minimum maliyet ilkesiyle çıktığımız yolda sizlerinde desteği ile sektörümüz içerisinde başarılı adımlar atmış bulunmaktayız. Yenilikçi ve akılcı yaklaşımımız ile sizlere daha çözümcül makinalar üretmek arge çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.

HİZMET VE SERVİSLERİMİZ

Plastik geri dönüşüm tesislerinde plastiğin kırılması, yıkanması, sıkılması ve kurutulması için gerekli makinelerin üretimini yapmaktayız. Bünyemizde birleştirilen her geri dönüşüm makinasının yedek parça stoğu bulundurulmaktadır. Sipariş üzerine müşterilerimize tedariği hızlı bir şekilde yapılmaktadır. tesisimizden çıkan her makine dijital olarak kayıt altına alınmaktadır ve yaşanabilecek tüm aksaklıklarda servis ekibimiz tarafından onarımı kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı

Burak OĞUZ